Reklam Alanı

Kurtlar Vadisi Belgeseli İzle

Kurtlar Vadisi Senaristi Bahadır Özdenerin Ağzından Kurtlar Vadisi Belgeseli;

Taraflı tarafsız herkes tarafından bilinen Türk dizi tarihinin en uzun soluklu yapımı Kurtlar Vadisi'ni dizinin senaristi Bahadır Özdener "Oradaydım" adlı belgeselde anlatmış.

Kurtlar Vadisi; 15 Aralık 2003 tarihinde "Bu bir Mafya Dizisidir" sloganıyla hayatımıza giren baş yapıtlardan biri. Zafer Engin, Selçuk Yöntem, Attila Olgaç, Osman Wöber, Emin Olcay, Serpil Tamur, Sönmez Atasoy, İstemi Betil, Oktay Kaynarca, Özgü Namal, Necati Şaşmaz, Erhan Ufak, Gürkan Uygun, Kenan Çoban ve daha ismini zikretmediğimiz birçok oyuncudan oluşan güçlü kadrosuyla birçok fenomen karakter ortaya çıkarmıştır.

Osman Sınav'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener'in senaristliğini yaptığı dizi, reytingleri kadar gündeme ilişkin yorumları, oyuncuların kılık kıyafetleri, oturuş kalkışları, bakışlarıyla takip ve taklit edilen fenomen haline geldi.

Sadece Türkiye'de değil Azerbaycan'dan Irak'a Suriye'den Arap ülkelerine Balkanlar'dan Afrika'ya kadar pek çok ülkede yayınlanan dizi uluslararası arenada ün yaptığımız bir dizi haline geldi. Ortaya çıkardığı karakterleri, gündeme ilişkin yorumları ve kendisine has üslubuyla Kurtlar Vadisi izleyicisinin gönlünde taht kurmuştur.

Hiç yorum yok