Reklam Alanı

Kurtlar Vadisi Kaos Hangi Kanalda Yayınlanacak

Kurtlar Vadisi Kaos Hangi Kanalda Yayınlanacak;

İzleyicilerin, dizinin hangi kanalda yayınlanacağını merak ettiğini dile getiren Şaşmaz, 'Yakın zamanda fragmanlarıyla, hangi kanalda yayınlanacağıyla gündeme geleceğiz.' ifadelerini kullandı.

KURTLAR VADİSİ KAOS NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Veyis Ateş'in 'Kurtlar Vadisi dizi olarak ne zaman başlayacak?' sorusuna Necati Şaşmaz yanıt verdi. İşte Necati Şaşmaz'ın Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili açıklaması...

"Kurtlar Vadisi'nin dizi olarak ekrana gelmesi için önce filmin vizyondan kalkması lazım. O da ocak, şubat gibi görünüyor. Kurtlar Vadisi Kaos dedim ama 'Kaos' biraz kaotik bir isim. İsim değiştirmeyi düşündüm çünkü konjonktür değişiyor, oyuncular değişiyor, oyunlar değişiyor, etrafımızda Türkiye üzerinde oynanan oyunlar da olsun. O yüzden başka bir isim bulabilirim ama şimdilik Kurtlar Vadisi Kaos olarak kalacak.

KURTLAR VADİSİ VATAN 29 EYLÜL'DE VİZYONA GİRDİ

Kurtlar Vadisi Vatan'da;

Kuzey Irak’ta operasyon yapan Polat Alemdar ve ekibini bir sürpriz beklemektedir. Ele geçirilen Türkiye haritasında askeri birlikler ve özel harekât merkezleri gibi stratejik önemi olan onlarca hedefin yanı sıra sınırdaki bir nokta da işaretlenmiştir: Yalavuz…

Asırlardır Türkün toprağını işgal etmek için fırsat bekleyen düşman, koca bir orduyla sınırımıza dayanmış, darbeden gelecek haberi beklemektedirler. Polat Alemdar ve ekibi, Türk Milleti ile birlikte içerdeki ve dışarıdaki düşmanlara karşı zorlu bir mücadele verecektir. Pana Film’in yapımcılığında Kurtlar Vadisi Vatan filminin yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar oturuyor.

Hiç yorum yok