Reklam Alanı

Kurtlar Vadisi yeni ismiyle ekranlara geri dönüyor

Kurtlar Vadisi Kaos Yeni ismiyle Ne Zaman Başlıyor;

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisinden biri olan Kurtlar Vadisi yeniden ekrana dönmeye hazırlanıyor. Dizinin ' Kurtlar Vadisi Kaos ' ismiyle Ocak - Şubat aylarında televizyonda izleyicisi ile buluşması bekleniyor.
Kurtlar Vadisi Kaos Yeni ismiyle Ne Zaman Başlıyor.
14 yıl önce ilk bölümüyle ekrana gelen Kurtlar Vadisi'nin bugüne kadar Türkiye'de yayınlanan en uzun soluklu dizi olması dikkat çekiyor. Kurtlar Vadisi'nin bu süreçte 2 sinema filmi de çekildi.

İlk olarak 2003 yılında yayınlanmaya başlayan Kurtlar Vadisi Dizisi tekrar ekrana gelecek. Son olarak Kurtlar Vadisi Vatan filmi ile seyirci karşısına çıkan Kurtlar Vadisi'nin yeni adı ' Kurtlar Vadisi Kaos ' olacak.

' Kurtlar Vadisi Kaos ' geliyor.

Geçtiğimiz günlerde Habertürk Tv'de bir programa katılan Necati Şaşmaz konuyla ilgili şu açıklamaları yapmıştı:

"Kurtlar Vadisi'nin dizi olarak ekrana gelmesi için önce filmin vizyondan kalkması lazım. O da ocak, şubat gibi görünüyor. Kurtlar Vadisi Kaos dedim ama 'Kaos' biraz kaotik bir isim. İsim değiştirmeyi düşündüm çünkü konjonktür değişiyor, oyuncular değişiyor, oyunlar değişiyor, etrafımızda Türkiye üzerinde oynanan oyunlar da olsun. O yüzden başka bir isim bulabilirim ama şimdilik Kurtlar Vadisi Kaos olarak kalacak."

Hiç yorum yok