Reklam Alanı

Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Filmi Yorumları

Filmi Yöneten Zübeyr Şaşmaz ve Yapımcı Raci Şaşmaz'ın Yeni Filmi Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine İzlemeye Değer mi? Muro Film Yorumları;


Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Filmi Konusu;

Cezaevinden çıkan Muro ile Çeto, devrimi köyden başlatmak üzere memleketlerine dönerler. İlk planları evlenip yuva kurmak, örnek birer devrimci olmaktır. Oysa köyde onları bir sürpriz beklemektedir. Muhtar, Muro ile Çeto’yu hapisteyken iki Rus kadınla evlendirmiştir. Muro ile Çeto’nun devrim ütopyasını gerçekleştirmeleri için; kadınları bulup boşanmaları gerekmektedir. Bunun için İstanbul’a dönen Muro ile Çeto’nun başına gelmeyen kalmaz. Çözümlemesini asla yapamayacakları bir örgütle karşı karşıya kalırlar.
Yönetmen: Zübeyr Şaşmaz
Senaryo: Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan
Oyuncular: Mustafa Üstündağ, Şefik Onatoğlu, Eray Türk, Selim Erdoğan, Nataliya Bondarenko, Daria Litvinova, Evrim Alasya, Demir Karahan, Eva Maya, Bülent Şakrak gibi ünlü isimler rol almaktadır.

Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Editörün Yorumu;

Fazla bir beklentim olmamasına ve bir Kurtlar Vadisi fanatiği olmama rağmen filmi beğenmediğimi ifade etmek isterim. Filmin kendini izletebilme açısından bir sıkıntısı yok ancak nerde başlayıp nerde bittiği belli olmayan senaryosu yer yer basit ve saçma diyaloglarla örülmüş ve kalitesiz esprilerle süslenmeye çalışılmış. Muronun mazide kalan aşk hikayesi detaylandırılmamış. Karakterlerin devrimci ideolojileri ile içine düştükleri ortam ve kapıldıkları hayat arasında yaşadıkları çelişkiler çok sınırlı tutulmuş. Muronun tabiri ile senaristler - maalesef film için iyi bir çözümleme yapamamışlar.

Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine İzleyici Yorumları;

Filmi Yöneten Zübeyr Şaşmaz ve Yapımcı Raci Şaşmaz'ın Yeni Filmi Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine İzlemeye Değer mi? Muro Film Yorumları.

Hiç yorum yok