Reklam Alanı

Kurtlar Vadisi Vatan Filmi Yorumları

Yapımcısı ve Başrol'ü Oynayan Necati Şaşmaz'ın Yeni Filmi Kurtlar Vadisi Vatan İzlemeye Değer mi? Kurtlar Vadisi Vatan Film Yorumları;


Kurtlar Vadisi Vatan Filmi Konusu;

Kuzey Irak’ta operasyon yapan Polat Alemdar ve ekibini bir sürpriz beklemektedir. Ele geçirilen Türkiye haritasında askeri birlikler ve özel harekât merkezleri gibi stratejik önemi olan onlarca hedefin yanı sıra sınırdaki bir nokta da işaretlenmiştir: Yalavuz… Asırlardır Türkün toprağını işgal etmek için fırsat bekleyen düşman, koca bir orduyla sınırımıza dayanmış, darbeden gelecek haberi beklemektedirler. Polat Alemdar ve ekibi, Türk Milleti ile birlikte içerdeki ve dışarıdaki düşmanlara karşı zorlu bir mücadele verecektir. Filmin başrolünde Polat Alemdar karakterini canlandıran Necati Şaşmaz yer alırken, oyuncu kadrosunda ise Sinem Uslu, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Nezih Işıtan bulunuyor. Pana Film’in yapımcılığında Kurtlar Vadisi Vatan filminin yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar oturuyor.
Yönetmen: Serdar Akar
Senaryo: Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Alper Erze, Murat Koca
Oyuncular: Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Ertuğrul Şakar, Erhan Ufak, Sinem Öztürk, Nezih Işıtan, Şenol İpek, Yücel Erten, Zümre Ertürk, Akın Ayvaz, Tuncay Beyazıt, İskender Altın, Oktay Dener, Esra İşgüzar, Eyüp Ergüven, Uğur Akdoğan gibi ünlü isimler rol almaktadır.

Kurtlar Vadisi Vatan Editörün Yorumu;

Bence 15 Temmuz gecesi yapılan hain darbe girişimin ardından yapılan bu filmi her Türk evladı izlemeli. Kurtlar Vadisi Vatan filminde oynayan oyuncular filmin hakkını vermiş ve güzel bir iş ortaya çıkmış.

Kurtlar Vadisi Vatan İzleyici Yorumları;

Yapımcısı ve Başrol'ü Oynayan Necati Şaşmaz'ın Yeni Filmi Kurtlar Vadisi Vatan İzlemeye Değer mi? Kurtlar Vadisi Vatan Film Yorumları.

Hiç yorum yok