Reklam Alanı

Kurtlar Vadisi Gladio Filmi Yorumları

Filmi Yöneten Sadullah Şentürk ve Yapımcı Raci Şaşmaz'ın Yeni Filmi Kurtlar Vadisi Gladio İzlemeye Değer mi? Kurtlar Vadisi Gladio Film Yorumları;


Kurtlar Vadisi Gladio Filmi Konusu;

Bir derin devlet ajanının, yıllar boyu hizmet ettiği Gladio ile hesaplaşma hikâyesi. İskender Büyük, derin devlet adına sayısız eylemde bulunmuş emekli bir istihbaratçıdır. Karanlık geçmişi nedeniyle sanık sandalyesine oturtulduğunda, yanında, baronun gönderdiği genç ve tecrübesiz avukat Ayşe’den başka kimse yoktur. Yargılanmasına göz yumanlarla hesaplaşmaya karar veren İskender Büyük, tüm bildiklerini bir bir anlatmaya başlar. İskender’in karanlık geçmişinin sayfaları arasında, ülkeyi yerinden sallayacak gerçekler gizlidir. Bu şok gerçeklerin işaret ettiği tek adres ise ‘Gladio’dur. İfadeleri ülkede her gün yeni bir gündem yaratırken, içindeki intikam duygusu da giderek büyümektedir. Elinde kalan son kartı oynamaktan başka şansı yoktur: Anlattıklarıyla, Gladio’nun ikinci adamı Fuat Aras’ı saklandığı yerden çıkarmak. Ancak bu yolun sonunda İskender Büyük’ü hiç tahmin etmediği başka bir sürpriz beklemektedir. Yine bir oyunun parçası olmuştur. Üstelik bu kez oturtulduğu yer, konuşma şansının olduğu bir sanık sandalyesi dahi değildir.
Yönetmen: Sadullah Şentürk
Senaryo: Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan
Oyuncular: Musa Uzunlar, Ayfer Dönmez, Tuğrul Çetiner, Sinan Pekinton, Ali Başar, Sezai Aydın, Köksal Engür gibi ünlü isimler rol almaktadır.

Kurtlar Vadisi Gladio Editörün Yorumu;

Bence tam Kurtlar Vadisi tadında bir film. Musa Uzunlar çok iyi oyunculuk yapmış. Filmi izlerken dizinin güzel bir bölümünü izlermiş tadı alabilirsiniz. Filmin bonusu İskender Büyük adam hangi durumda olursa olsun takım elbiseden vazgeçmemiş. Film beklediğimin üstündeydi.

Kurtlar Vadisi Gladio İzleyici Yorumları;

Filmi Yöneten Sadullah Şentürk ve Yapımcı Raci Şaşmaz'ın Yeni Filmi Kurtlar Vadisi Gladio İzlemeye Değer mi? Kurtlar Vadisi Gladio Film Yorumları.

Hiç yorum yok