Reklam Alanı

Kurtlar Vadisi Filistin Filmi Yorumları

Filmi Yöneten Zübeyr Şaşmaz ve Yapımcı Raci Şaşmaz'ın Yeni Filmi Kurtlar Vadisi Filistin İzlemeye Değer mi? Kurtlar Vadisi Filistin Film Yorumları;


Kurtlar Vadisi Filistin Filmi Konusu;

Mavi Marmara gemisiyle Gazze'ye yardım malzemeleri götürüldüğü sırada gemiye yapılan kanlı baskın sonrası Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin'e gitmiştir. Amaç bellidir, baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirilmeli ve hesap sorulmalıdır.
Filistinlilerle kurulan ilk temaslar sonunda amacına adım adım yaklaşmaya çalışan Polat Alemdar'ı bazı sürprizler beklemektedir. Hedeflerindeki kişi olan komutan Moşe Ben Eliezer'in kural tanımaz gaddarlığı ve emrindeki teknolojik imkânları işleri zora sokmaktadır. Polat, Moşe'ye ulaşmaya çalışırken, Filistin'de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Moşe, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte ve Polat'a yardım eden herkesi hapse atmaktadır.
Fakat teknolojik imkânlar ve kural tanımazlık, Moşe'yi kurtarmaya yetmeyecektir.
Yönetmen: Zübeyr Şaşmaz
Senaryo: Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan
Oyuncular: Necati Şaşmaz, Nur Fettahoğlu, Gürkan Uygun, Kenan Çoban, Khatai Salimli, Erdal Beşikçioğlu, Erkan Sever, Mustafa Yaşar, Ayten Uncuoğlu, Umut Karadağ, Zafer Diper gibi ünlü isimler rol almaktadır.

Kurtlar Vadisi Filistin Editörün Yorumu;

Filme teknik olarak kusur bulmak niyetinde değilim. Aksine, bizim sinemamızda pek becerilemeyen, silahlı çatışma, takip, araç, bina patlatmak gibi detaylardan oluşan aksiyon sekansları için filmin teknik ekibini defalarca tebrik etmek gerek. İlk filmde bu anlamda başarılıydı ama Kurtlar Vadisi Filistin bu teknik kabiliyeti biraz daha ileri götürmüş.

Kurtlar Vadisi Filistin İzleyici Yorumları;

Filmi Yöneten Zübeyr Şaşmaz ve Yapımcı Raci Şaşmaz'ın Yeni Filmi Kurtlar Vadisi Filistin İzlemeye Değer mi? Kurtlar Vadisi Filistin Film Yorumları.

Hiç yorum yok