Reklam Alanı

Kurtlar Vadisi bitti. Pana Film, Nöbet 7/24 adlı asker dizisi ile geliyor.

Kurtlar Vadisi bitti. Pana Film, Nöbet 7/24 adlı asker dizisi ile geliyor.

Kurtlar Vadisi Pusu yerine Nöbet 7/24

Takip edenlerin bildiği üzere Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizi 300. bölümü devirmiş ve sezon finalinin ardından devam etmemişti. Şüphesiz bunda 15 Temmuz'da yaşanan olaylar ve geniş çaplı soruşturmaların da etkisi bulunmaktadır.

"Kurtlar Vadisi Pusu" adlı dizi artık devam etmeyecek ve Kurtlar Vadisi Kaos adı ile devam edilecekti. Bu bilgi bizzat Necati Şaşmaz'ın katıldığı 19 Mayıs'taki söyleşide kendisinin söylediği bir bilgidir. Ancak Kurtlar Vadisi Kaos'ta nedeni bilinmez yayınlanamadı.
Nöbet 7/24 Dizisi Hakkında Kısaca Bilgi.
On yıldan fazla süredir ekranlarda bulunan Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Pusu'dan sonra yoluna "Kurtlar Vadisi Kaos" adıyla devam etmeyi planlıyordu. Ancak bu projeden de vazgeçildi. Onun yerine asker temalı ve Jandarma üzerine bir dizi olacak olan Nöbet adlı dizi yayınlanacak. Vadi hayranlarına duyurulur.
Dizinin yönetmenlik koltuğunda, daha önce Kurtlar Vadisi'nde de yönetmenlik yapmış olan Selahattin Sancaklı oturuyor.
Dizinin yönetmenlik koltuğunda, daha önce Kurtlar Vadisi'nde de yönetmenlik yapmış olan Selahattin Sancaklı oturuyor.

Nöbet 7/24 hangi kanalda ve ne zaman yayınlanmaya başlayacak?

Tahminlere göre 2018'in Kasım veya Aralık aylarında çekime başlanacak ve 2019'un Şubat ya da Mart ayında, anlaşma sağlanan bir kanalda, dizinin bölümleri yayınlanmaya başlayacak. Dizinin ilk fragmanı en kısa sürede sizlerle paylaşılacaktır.

Nöbet 7/24 dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Kurtlar Vadisi Pusu'dan tanıdığımız Cahit ve Yasin komutan gibi kemikleşmiş ekip dizinin baş aktörleri olacak. Dizide Necati Şaşmaz oynayacak mı? Oynayacaksa hangi karakterde olacak? Bu henüz netleşmiş bir konu değil. Yine bunun yanında diziye hangi oyuncuların katılacağı netlik kazanmış bir durum değil. İzleyicilerin Kurtlar Vadisi Pusu'da olan karakterlerden bu dizide de görmek isteyeceği muhtemel. Pana Film bu isteği gözardı etmeyecektir.

Dizinin adı belli, senaryosunda da ilerleme kaydedilmiş durumda. Artık geriye dizinin yayınlanacağı bir kanal ile el sıkışmak, çekimlerin ana mekanlarını belirlemek ve dizinin ana oyuncu kadrosunu belirleyerek çekimlere başlanması kalıyor.

Hiç yorum yok