Reklam Alanı

Necati Şaşmaz'dan Yeni Dizi: Nöbet 7/24

Pana Film'in yeni dizisi Nöbet 7/24 hangi kanalda ve ne zaman başlayacak soruları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Nöbet 7/24 konusu ve oyuncularıyla ilgili detaylar haberimizde.

Nöbet 7/24 dizisi hangi kanalda, ne zaman başlayacak? Konusu ve oyuncuları.
Kurtlar Vadisi Pusu'nun yapımcı firması Pana Film yepyeni bir projeyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Necati Şaşmaz Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i makamında ziyaret etti ve bölgede yeni bir projenin çekimlerine başlayacağının sinayallerini verdi. İnsanlar şimdi Nöbet Dizisi hangi kanalda ve ne zaman yayınlanacak sorularına yanıt aramaya başladı. THM Haber ekibi olarak Nöbet konusu ve oyuncuları ile ilgili merak edilen detayları sizin için derledik.

Nöbet 7/24 hangi kanalda yayınlanacak?

Son olarak geçen yıl "Kurtlar Vadisi Vatan" filmini seyirciyle buluşturan Necati Şaşmaz'ın şirketinin yeni dizisinin detayları ise yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Adı "Nöbet 7/24" olan asker projesi için şu günlerde yoğun bir cast çalışması yürütülüyor. Dizi için Show TV'yle görüşüldüğü iddia ediliyor.

Nöbet 7/24 konusu ve oyuncu kadrosu

Show TV ile görüşülen dizinin ana karakterleri arasında Kurtlar Vadisi'nde de kamera karşısına geçen Cahit Kayaoğlu ile Ertuğrul Şakar yer alıyor. Antalya'da yaşayan oyuncuların da rol alacağı dizide Cahit Kayaoğlu "Jandarma Yüzbaşı Murat Soylu"ya, Ertuğrul Şakar ise "Jandarma Üstçavuş Vedat Leblebici"ye hayat verecek. Ekim sonu gibi yayına yetiştirilmesi planlanan dizi için teklif götürülen oyuncular arasında usta tiyatrocu Ali Sürmeli, Barış Falay, Funda İlhan ve Orçun Kaptan da bulunuyor.

Kurtlar Vadisi'ne internet projesi

Öte yandan fenomen dizi Kurtlar Vadisi'yle ilgili de Necati Şaşmaz'ın Youtube'a yönelik bir projesinin olduğu konuşuluyor.

Hiç yorum yok